НА ТЕРИТОРІЇ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО СОБОРУ ВІДБУЛАСЯ МАСЛЯНА

2 березня 2025 року після Божественної літургії на території Свято-Миколаївського собору м. Хмельницького вібулася традиційна Масляна.

У підготовці свята взяли участь актив парафіян собору та вихователі й вихованці недільної школи імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана). Дорослі разом із дітьми приготували різноманітні смаколики, млинці, вареники та солодощі. Напередодні Масляної у приміщенні недільної школи малеча за допомогою вихователів наліпила 1000 вареників.

Святкування почалося з вистави «З Масляною віншуємо, до посту душу готуємо», влаштованої вихованцями недільної школи. Після показу митрополит Віктор звернувся до присутніх із вітальним словом та благословив початок Масляної.

Під час свята парафіяни й гості Свято-Миколаївського собору мали змогу не тільки скуштувати смачні наїдки, але й тепло поспілкуватися між собою.

Як ми повідомляли, у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відслужили молебень за дітей.