НЕДІЛЬНА ШКОЛА ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ВИПУСТИЛА ПЕРШИХ ВИХОВАНЦІВ

1 червня 2025 року при парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького, відбулися урочисті заходи з нагоди першого випуску учнів недільної школи.

Після закінчення Божественної літургії настоятель архімандрит Пахомій (Дідик) виголосив з амвону слово настанови до вихованців і сімом випускникам урочисто вручили дипломи про закінчення курсу навчання в недільній школи та пам’ятні подарунки – книгу проповідей з іменним написом керуючого Хмельницькою єпархією митрополита Віктора, а також брошуру з історією храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Куратор недільної школи архімандрит Паїсій (Куліш) виголосив слово подяки настоятелю та всім парафіянам за молитви й підтримку недільної школи.

У відповідь слова вдячності духовенству, куратору, вчителям виголосили Онуфрій Мельничук, Алла Ніколаєць, а також батьки випускників.

Насамкінець на території храму було зроблено пам’ятне фото про перший випуск в історії парафії.

Якк ми повідомляли, 17 вересня 2023 року при храмі Різдва Пресвятої Богородиці за участі священників, батьків та дітей відбувся перший відкритий урок Недільної школи.