ПЕРША КОЛЯДА У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Після звершення всенічного бдіння напередодні свята Введення у храм Пресвятої Богородиці в соборі пролунала перша коляда. Разом колядували митрополит Віктор, духовенство та парафіяни храму.

Згідно з церковним уставом, починаючи від свята Введення, під час утрені вже виконуються різдвяні піснеспіви. У народній же традиції саме з цього дня розпочинається період співу колядок.

Як ми повідомляли,  митрополит Віктор звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Божої Матері с. Великий-Олександрів.