ПРАВОСЛАВНІ ВІРЯНИ М. ДЕРАЖНІ ЗАВІТАЛИ ДО ВОЛОНТЕРІВ ІЗ ГОСТИНЦЯМИ ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ
30 серпня 2024 року православна релігійна громада Свято-Михайлівського храму міста Деражні передала чергову гуманітарну допомогу нашим воїнам ЗСУ.
Благочинний Деражнянського округу протоієрей Георгій Чернятинський подякував усім, хто долучився до цього збору, особливо Наталії Яремчевській, її родині та друзям.
Разом ми велика українська родина, яка бореться за свою рідну Батьківщину з російськими загарбниками. З нами Бог і перемога!
Як ми повідомляли, Нижнянські господині дістали “З маминої скрині” чергові смаколики для бійців ЗСУ.




