ПРИ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РОЗПОЧАВСЯ ЩЕ ОДИН СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

26 жовтня 2025 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, при Свято-Миколаївському соборі розпочалася добра і важлива справа — щонедільні благодійні обіди для нужденних.

Метою ініціативи є підтримка людей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, надання їм теплого обіду, турботи та уваги. До доброї справи долучилися священнослужителі, парафіяни та волонтери, які спільними зусиллями готують і роздають страви після недільної Божественної літургії.

Організатори наголошують, що благодійні обіди відбуватимуться щонеділі на території собору приблизно об 11:30, і запрошують усіх охочих долучатися до цієї ініціативи.

На першому благодійному обіді було роздано 175 порцій гарячих перших і других страв.

Митрополит Віктор благословив перший благодійний обід та особисто розділив його з духовенством, парафіянами та нужденними.

«Милосердя — це найкращий прояв нашої віри. Ми хочемо, щоб кожна людина відчула тепло, турботу та любов ближнього», — зазначив у своєму слові керуючий Хмельницькою єпархією.

Як ми повідомляли, при храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького від початку повномасштабної війни щонеділі та на великі свята тривають благодійні обіди для нужденних.