РІЗДВЯНІ СПРАВИ МИЛОСЕРДЯ ТРИВАЮТЬ

У Хмельницькій єпархії люди великих сердець продовжують творити добро.

9 січня 2026 року сестринство Свято-Пантелеймонівського храму на чолі з протоієреєм Петром Фурманцем відвідало хворих і нужденних людей, щоб розділити з ними різдвяну радість.

Цього разу подарунки, коляду та тепло сердець принесли у 7 сімей. Бо Різдво — це не лише свято в храмі.

Нехай ці маленькі кроки милосердя множаться, а світло Різдва зігріває кожен дім і кожне серце!

Як ми повідомляли, молодіжка Хмельницької єпархії принесла різдвяну радість тим, хто особливо цього потребує.