РІЗДВЯНІ СПРАВИ МИЛОСЕРДЯ ТРИВАЮТЬ
У Хмельницькій єпархії люди великих сердець продовжують творити добро.
9 січня 2026 року сестринство Свято-Пантелеймонівського храму на чолі з протоієреєм Петром Фурманцем відвідало хворих і нужденних людей, щоб розділити з ними різдвяну радість.
Цього разу подарунки, коляду та тепло сердець принесли у 7 сімей. Бо Різдво — це не лише свято в храмі.
Нехай ці маленькі кроки милосердя множаться, а світло Різдва зігріває кожен дім і кожне серце!
Як ми повідомляли, молодіжка Хмельницької єпархії принесла різдвяну радість тим, хто особливо цього потребує.




