СЕСТРИ ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ ТА ЖИТЕЛІ С. ЗАВАЛІЙКИ ДОПОМОГЛИ В РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОРАНЕНОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
Протягом різдвяних свят сестри жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” с. Завалійки Хмельницького району разом з ігуменею Єлизаветою (Ваврійчук) наколядували 30 000 (тридцять тисяч) гривень.
Ці кошти були перераховані на лікування воїна ЗСУ Іллі Озімчука. Захищаючи територіальну цілісність України, він отримав численні важкі поранення та переніс 18 операційних втручань в Обласній клінічній лікарні м. Рівного. У міжопераційний період воїн Ілля перебуває в реабілітаційному центрі м. Хмельницького.
Житель м. Хмельницького, Ілля Озимчук у травні 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ та воював на Сході України. 21 серпня 2023 року, під час штурму російських позицій, отримав важкі вогнепальні поранення у вухо, живіт, таз, праве плече та ліву руку з неповним відчленуванням кінцівки. Військовослужбовець переніс 18 операцій, на останній з яких йому було встановлено тазостегновий суглоб.
Воїн Ілля, його рідні та близькі приносять щиру подяку сестрам жіночого монастиря та усім людям доброї волі – жителям с. Завалійки за надану допомогу на лікування та реабілітацію захисника України.




Як ми повідомляли, сестри жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері “Живоносне джерело” с. Завалійки наколядували 30 тисяч гривень для потреб Збройних сил України.




