СЛОВО БЛАЖЕННІШОГО МИТРОПОЛИТА ОНУФРІЯ У ЧЕТВЕРТУ РІЧНИЦЮ СОБОРУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Феофаніївський собор обрав саме шлях збереження вірності й любові до Бога, нашого Творця, і любові до людей як носіїв Божого образу. Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав у своєму слові після Божественної літургії з нагоди четвертої річниці Собору УПЦ у Феофанії.

“Ми пішли до Бога, а ті, хто схвалював війну, схвалює війну і воює проти нас, самі відокремились від нас і пішли дорогою злоби. Бог усім нам Суддя. Ми йдемо Божою дорогою і ні до кого не плекаємо зла, навіть до своїх ворогів”, – зазначив Першосвятитель.

Як ми повідомляли, офіційна делегація УПЦ взяла участь у зустрічі з Президентом Грузії з нагоди інтронізації Патріарха Шіо ІІІ