СВЯЩЕННИКИ Й ВІРЯНИ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПОМОЛИЛИСЯ НА ДЖЕРЕЛІ ПРОРОКА ІЛЛІ
З благословіння архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, благочинний Деражнянського округу протоієрей Георгій Чернятинський та священнослужителі благочиння разом зі священиками села Жинишківці Віньківецького благочиння відслужили водосвятний молебень на джерелі святого пророка Божого Іллі в селі Слобідка Шелехівська, колишнього Деражнянського району.
Соборно попросили у святого допомоги нашим воїнам-захисникам у боротьбі з російськими поневолювачами та милості Божої для всього українського народу. Скільки століть це святе місце збирало вірян на загальну молитву! Сьогодні вкрай важливо зберегти для нащадків те, що дано нам Богом для духовної радості, і ми всі разом робитимемо це для слави Божої!



Як ми повідомляли, у Спасо-Преображенському жіночому монастирі с. Головчинці звершено святкову Божественну літургію.




