У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СОБОРНИЙ МОЛЕБЕНЬ ЗА УКРАЇНУ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
24 серпня 2025 року, в День 34-ої річниці Незалежності України, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор у співслужінні міського духовенства звершив соборний молебень за Україну у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Перед початком молебню архієрей звернувся до вірян зі словом, у якому закликав піднести гарячі молитви за нашу державу Україну, військо, владу та народ.
Його Високопреосвященству співслужили: духівник Хмельницької єпархії архімандрит Пахомій (Дідик), благочинний храмів м. Хмельницького протоієрей Михайло Козовий та духовенство храмів міста.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за Українську державу, її владу, військо та весь український народ.
Після молебню було звершено заупокійну літію за усіма загиблими воїнами-захисниками та захисницями України, мирними жителями та дітьми, життя яких забрала війна.












Як ми повідомляли, Хмельницька єпархія передала автомовіль для Збройних сил України.




