У ДЕНЬ ПАСХИ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВЕЛИКУ ВЕЧІРНЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

5 травня 2024 року архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив велику Пасхальну вечірню у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Від імені духовенства м. Хмельницького зі Світлим Христовим Воскресінням керуючого єпархією привітав благочинний храмів міста протоієрей Михайло Козовий.

У відповідь архієрей поздоровив міське духовенство та вірян зі святом Воскресіння Христового. Усім присутнім у храмі архієпископ Віктор роздав пасхальні крашанки.

Як ми писали, архієпископ Віктор очолив пасхальну заутреню та Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.