У ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

8 червня 2025 року, у день Святої Трійці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив святкову Божественну літургію та вечірню у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору. За богослужінням молилися численні віряни.

Після Євангелія митрополит Віктор виголосив проповідь.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі, воїнів-захисників України та всіх знедолених.

За літургією архіпастир звершив дияконську хіротонію над іподияконом Андрієм Молодніцьким.

Наприкінці богослужіння митрополит Віктор привітав усіх присутніх із Днем Святої Трійці, а також окропив вірян та зілля святою водою.

Як ми повідомляли, у Троїцьку батьківську поминальну суботу,митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.