У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ ЗУСТРІЛИ СВОГО МИТРОПОЛИТА

17 серпня 2024 року, на вʼїзді в межі Хмельницької єпархії, духовенство та віряни зустріли митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора.

Архіпастиря зустрічали секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Летичівського округу протоієрей Димитрій Стецько, благочинний Деражнянського округу протоієрей Георгій Чернятинський, настоятелька Головчинецького Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами та духовенство єпархії.

Завтра, 18 серпня 2024 року, в Неділю 8-му після Пʼятидесятниці, керуючий єпархією звершить першу Божественну Літургію в сані митрополита у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Зустріч митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора відбудеться о 9:00.

Як ми повідомляли, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор возведений у сан митрополита.