У СЕЛІ МАЙДАН-ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ВІДБУЛОСЯ СОБОРНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

6 жовтня 2024 року, в день пам’яті зачаття чесного славного пророка, Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна, у храмі с. Майдан-Олександрівський відбулося святкове богослужіння.

З благословіння митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора Божественну літургію очолив благочинний Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак у співслужінні настоятеля храму митрофорного протоієрея Івана Воробця.

Після святкової Літургії проповідь виголосив настоятель Свято-Миколаївського храму с. Яснозір’я митрофорний протоієрей Іван Лошній.

За святковою традицією навколо храму відбувся хресний хід, після чого отець благочинний передав вітання правлячого архієрея та привітав настоятеля і парафіян зі святом.

Протоієрей Іван Воробець подякував присутнім за участь у богослужінні, привітав іменинників, та побажав усім многая літа.

Як ми повідомляли, відбулося соборне богослужіння в с. Дашківці.