У С. ОСЛАМІВ ОСВЯТИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ НА ЧЕСТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

6 вересня 2025 року, з благословіння митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, у с. Осламів звершено освячення меморіальних дошок на честь воїнів-захисників України.

Освячення здійснив настоятель Свято-Чудо-Михайлівського храму протоієрей Віктор Квасньовський.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ НАШИМ ГЕРОЯМ!

Як ми повідомляли, в День пам’яті загиблих захисників України у храмах та монастирях Хмельницької єпархії було звершено літії за упокій воїнів-захисників України.