У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВІДСЛУЖЕНО СВЯТКОВЕ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ

23 листопада 2025 року, напередодні Дня ангела керуючого Хмельницькою єпархією, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій та архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершили святкове всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

За богослужінням численні віряни мали змогу вклонитись чудотворному образу Касперівської ікони Божої Матері, який перебуватиме у храмі до середи, 26 листопада.

Архієреям співслужили духівник єпархії архімандрит Пахомій (Дідик), ключар Спасо-Преображенського собору м. Одеси протоієрей Мирослав Вдодович, секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, члени Єпархіальної ради, настоятелі храмів м. Хмельницького, духовенство єпархії та гості у священному сані.

За богослужінням також молилася настоятелька жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері «Зимненська» ігуменя Стефана (Бандура) із сестрами.

Урочисте богослужіння супроводжували піснеспіви у виконанні архієрейського хору під керівництвом Марії Процюк та хору духовенства Хмельницької єпархії під керівництвом благочинного Деражнянського округу протоієрея Георгія Чернятинського.

Нагадуємо, що доступ до святині цілодобовий з урахуванням комендантської години.

Завтра богослужіння розпочнеться о 08:30.

Як ми повідомляли, п’ять архієреїв УПЦ звершили заупокійну Божествену літургію в 90-ту річницю від дня народження спочилого Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).