У ТРОЇЦЬКУ БАТЬКІВСЬКУ СУБОТУ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ ТА ПАНАХИДУ

22 червня 2024 року, у Троїцьку поминальну суботу, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Після відпусту була відслужена панахида за всіма від віку спочилими православними християнами, загиблими воїнами-захисниками України, мирними жителями й дітьми, життя яких забрала війна.

Як ми повідомляли, архієпископ Вітор відслужив заупокійну літію на могилі захисника України в с. Вівсяники.