У ВІНЬКОВЕЦЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ВІДДАЛИ ОСТАННЮ ШАНУ ЗАГИБЛОМУ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ

1 серпня 2025 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, духовенство Віньковецького благочиння звершило відспівування воїна-захисника України Лисого Валентина Євгеновича.

Чин похорону очолив благочинний храмів Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак у співслужінні настоятеля Свято-Володимирівського храму с. Охрімівці протоієрея Івана Лошнія та священства благочиння.

Після відспівування протоієрей Іван Лошній звернувся до присутніх зі словами співчуття та підтримки.

Схиляємо голови перед подвигом, самовідданістю та мужністю полеглого героя. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна Валентина.

Царство небесне, світла па’мять і вічна шана захиснику…

Як ми повідомляли, у Летичівському благочинні попрощалися із полеглим героєм Олегом Бізінським.