ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ «МОЛОДИХ СЕРДЕЦЬ» ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ІЗ ЗАПРОШЕНИМ ГОСТЕМ
15 грудня 2024 року у приміщенні Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відбулася зустріч клірика Волинської єпархії настоятеля Свято-Миколаївського храму м. Луцька, викладача Волинської духовної семінарії протоієрея Валентина Марчука з православною молоддю Хмельницької єпархії.
На початку зустрічі до присутніх зі вступним словом звернувся митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, який представив запрошеного гостя.
Отець Валентин присвятив спілкування темі: «Соціальне служіння Церкви. Молодіжне волонтерство». Розмова продовжилася у форматі питання-відповіді на теми, що цікавлять сучасну православну молодь. Девізом зустрічі став вислів: «Показати красу Православ’я з любов’ю».
Куратор молодіжки архімандрит Паїсій (Куліш) подякував владиці Віктору та протоієрею Валентину за зустіч. На добру згадку про цю подію архієрей подарував гостю ікону Покрова Пресвятої Богородиці та останні друковані видання Хмельницької єпархії.










Як ми повідомляли, митрополит Віктор приймав привітання з днем тезоіменитства у приміщенні недільної школи імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).




