ВІДБУЛОСЯ СОБОРНЕ БОГОСЛУЖІННЯ ДУХОВЕНСТВА ВІНЬКОВЕЦЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

9 липня 2024 року, з благословіння архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, відбулося соборне богослужіння духовенства Віньковецького благочиння.

Таїнство Покаяння прийняв духівник благочиння, митрофорний протоієрей Петро Гнатишин.

Божественну літургію очолив благочинний та настоятель Свято-Успенського храму протоієрей Віталій Гермак.

Всі присутні молилися, щоб Господь благословив нашу країну миром, зберіг наших воїнів та мирних жителів.

Особливі молитви лунали за всіх постраждалих та вбитих після вчорашнього ракетного удару.

Як ми повідомляли, віряни Віньковецького благочиння взяли участь у благодійному зборі на авто для ЗСУ.