ВІДБУЛИСЯ РІЧНІ ЄПАРХІАЛЬНІ ЗБОРИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ

27 грудня 2024 року у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького під головуванням митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора відбулися підсумкові річні Єпархіальні збори Хмельницької єпархії.

Перед початком зібрання керуючий єпархією відслужив заупокійну літію за спочилими архієреями та кліриками Хмельницької єпархії, воїнами-захисниками і захисницями України, мирними жителями та дітьми, життя яких забрала війна.

За представленням керуючого єпархією, який є головою Єпархіальних зборів згідно Статуту про управління УПЦ, заступником Єпархіальних зборів було обрано духівника єпархії архімандрита Пахомія (Дідика), а секретарем зборів – секретаря єпархії протоієрея Олександра Рибчинського.

На зборах були присутні благочинні, намісники та ігумені монастирів, голови єпархіальних відділів та клірики Хмельницької єпархії.

Керуючий єпархією виголосив повідомлення про життя і діяльність Хмельницької єпархії протягом 2024 року, яке супроводжувалося презентацією, та озвучив підсумкові статистичні дані по єпархії.

Далі Єпархіальні збори затвердили склад Єпархіальної ради на 2025 рік.

Після основної частини зборів архієрей відповів на запитання учасників зібрання.

Митрополит Віктор подякував отцям благочинним, намісникам та ігуменям монастирів за сумлінний щоденний труд, побажав здоров’я, стійкості у вірі та вірності Церкві Христовій, а також висловив побажання щасливого Нового року та радісного і мирного прийдешнього Різдва Христового.

Від імені духовенства єпархії архімандрит Пахомій (Дідик) подякував митрополиту Віктору за архіпастирське служіння та подарував букет квітів.

Завершилися Єпархіальні збори спільною фотографією.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію в Іоанно-Предтеченському чоловічому монастирі с. Велика Калинівка.