ВІДБУВСЯ СТАВЛЕНИЦЬКИЙ ІСПИТ ДЛЯ КАНДИДАТІВ НА РУКОПОЛОЖЕННЯ У СВЯЩЕННИЙ САН

16 травня 2025 року під головуванням митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора відбулося засідання ставленицької комісії для проведення іспиту для кандидатів у священний сан пресвітера та диякона.

Іспит на знання богослужбового уставу та літургіки успішно склали диякон Сергій Дронюк, випускник Київської духовної семінарії чтець Максим Гермак та вихованець 3 класу Київської духовної семінарії Андрій Молодніцький.

До складу ставленицької комісії входять: духівник єпархії архімандрит Пахомій (Дідик), секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та архідиякон Ростислав Ясіновський.

Як ми повідомляли, відбулося чергове засідання єпархіальної ради Хмельницької єпархії.