ВІДЕО. КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

21 січня 2024 року, в Неділю 33-ту після Пʼятидесятниці, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Як ми писали, архієпископ Віктор звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.