ВІРЯНИ С. ГАЛУЗИНЦІ ЗІБРАЛИ КОШТИ НА АВТО ДЛЯ СВОГО ОДНОСЕЛЬЦЯ
З благословіння митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, 26 січня 2025 року Свято-Михайлівська парафія с. Галузинці Деражнянського благочиння передала 7020 грн (сім тисяч двадцять гривень) для купівлі авто своєму односельцю – воїну ЗСУ.
Бережи тебе Господь!

Як ми повідомляли, релігійні громади Хмельницької єпархії продовжують підтримувати Збройні сили України.




