ВИХОВАНЦІ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ПРИ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗУСТРІЛИСЬ ІЗ ПРЕДСТОЯТЕЛЕМ УПЦ
26 травня 2025 року близько 100 дітей-вихованців недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького разом зі своїм архіпастирем митрополитом Хмельницьким і Старокостянтинівським Віктором відвідали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі в Феофанії.
Владика Віктор звернувся до Предстоятеля зі словами: «Ваше Блаженство! Ми готувалися зустрічати Вас у Хмельницькому 22 травня, проте, на превеликий жаль, сумнозвісні події унеможливили Ваш візит. До Вашого приїзду готувалася вся єпархія. Усім нам було дуже важко повірити в те, що сталося. Плакали дорослі, плакали діти. І коли я побачив сльози на обличчях маленьких діток, які вже після Літургії в день престольного свята нашого собору плакали і читали на сходинках храму вірші, з якими мали зустрічати Вас, то пообіцяв їм, що вони обовʼязково отримають можливість знову прочитати ці віршики, але вже у Вашій присутності. Саме тому ми сьогодні тут з Вами, з нашим Предстоятелем.
Час неможливо зупинити, а тим паче повернути назад. Але заради цих діток давайте уявимо собі, що сьогодні 22 травня, 8 година ранку, у Свято-Миколаївському соборі діти недільної школи зустрічають свого Предстоятеля».
Далі малеча привітала Блаженнішого Митрополита Онуфрія так, як це мало бути перед початком святкової Літургії. Насамкінець у небо були випущені білі голуби як символ миру, який сьогодні так потрібен Україні та нашому народу.
Митрополит Віктор підніс Предстоятелю коровай, букет квітів і памʼятний подарунок – богослужбові панагії та хрест.
Блаженнійший благословив дітей та висловив слова підтримки усім присутнім.







Як ми повідомляли, вихованці недільної школи імені Блаженнішого Митрополита Володимира при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького привітали митрополита Віктора з Великоднем.




