ЗАВЕРШИЛОСЬ ПЕРЕБУВАННЯ ЧУДОТВОРНОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ПРИЗРИ НА СМИРЕННЯ» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
Святиня прибула до Хмельницького на прохання митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія та перебувала у Свято-Миколаївському соборі з 20 по 24 травня.
За ці дні тисячі вірян прийшли до чудотворного образу зі своїми молитвами, проханнями та подякою. Біля ікони постійно звершувалися акафісти та богослужіння, а потік людей не припинявся ні вдень, ні ввечері.
Дякуємо кожному, хто прийшов на молитву.
Сьогодні святиня повернулася до Києва, у Свято-Введенський монастир, але тепло від цієї зустрічі та молитви залишиться з нами надовго.
Як ми повідомляли, у Хмельницькому перебувала стопа апостола Андрія Первозванного.




