АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ОСВЯТИВ АВТОМОБІЛЬ, ПОДАРОВАНИЙ МОНАХАМИ СВЯТОЇ ГОРИ АФОН ДЛЯ ПОТРЕБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

3 лютого 2024 року на території Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор освятив вантажний автомобіль, подарований монахами Святої Гори Афон для потреб Збройних сил України.

Автомобіль транспортовано в Україну стараннями волонтерів Любомира Антонюка, Олександра Христофору, Сергія Гулько, Івана Ластовського, Максима та Галини Віркебау, а також парафіян ті настоятеля Свято-Успенського храму смт. Летичів протоієрея Димитрія Стецька.

Перед відправкою на передову автомобіль завантажили продуктами харчування довготривалого зберігання, які пожертвували для наших воїнів сестри Спасо-Преображенського жіночого монастиря на чолі з ігуменею Любов’ю (Піхур). Вантажівка доставить для потреб наших захисників понад 500 окопних свічок, виготовлених стараннями молодіжки та парафіян храмів м. Хмельницького з огарків, зібраних на парафіях Хмельницької єпархії.

Також архієпископ Віктор передав волонтерам, які транспортуватимуть автомобіль на передову, зібрані вірянами Хмельницької єпархії 20 000 (двадцять тисяч) гривень на заправку топливом транспортного засобу.

Хмельницька єпархія висловлює щиру подяку всім людям доброї волі, які долучилися до цієї добродійної справи для наших Збройних сил України. Окрема подяка групі українців, які проживають в ірландському місті Туламорі. Нехай Господь щоденно обдаровує Своїми милостями і щедротами усіх вас!

Як ми писали, архієпископ Віктор освятив автомобіль для 66 Окремої механізованої бригади імені Мстислава Хороброго, придбаний на пожертви вірян Хмельницької єпархії.