КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ НА СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКІЙ ПАРАФІЇ М. КРАСИЛІВ

14 квітня 2026 року, у вівторок Світлої седмиці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію на Свято-Воскресенській парафії м. Красилів.

Зараз релігійна громада регулярно молиться у пристосованому під храм приміщенні, оскільки типовий храм був силою захоплений прихильниками ПЦУ минулого року.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Димитрій Стецько, благочинний Красилівського округу та настоятель храму протоієрей Віталій Дунець та духовенство Красилівського благочиння.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі та позбавлення від ворога, про милість Господню до нашого народу і збереження тих, хто у відчаї і втратив домівки, та про благословення Боже для людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці Божественної літургії митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді, окропив святою водою та привітав із престольним святом.

Як ми повідомляли,  митрополит Віктор звершив Божественну літургію у храмі на честь Архістратига Божого Михаїла м. Деражня.