КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СОБОРНУ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ ІЗ ДУХОВЕНСТВОМ КРАСИЛІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

5 квітня 2024 року, у пʼятницю 3-ої седмиці Великого посту, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів із духовенством Красилівського благочиння у храмі на честь Воскресіння Христового м. Красилів.

Перед початком Літургії відбулася сповідь духовенства, яку провів духівник благочиння – насельник Тригірського чоловічого монастиря Житомирської єпархії архімандрит Геронтій (Коваль).

Його Високопреосвященству співслужили благочинний храмів Красилівського округу протоієрей Віталій Дунець та духовенство благочиння.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за старанні труди на благо Церкви архієпископ Віктор нагородив благочинного храмів Красилівського округу та настоятеля храму протоієрея Віталія Дунця другим хрестом з прикрасами.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.

Після богослужіння архієпископ Віктор привітав присутніх священників та вірян з Великим постом, а настоятеля храму – з нещодавнім днем народження та отриманою нагородою, а також закликав на всіх Боже благословіння.

Як ми повідомляли,  архієпископ Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у Михайлівському храмі м. Деражня.