КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ СПІВСЛУЖИВ БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ ОНУФРІЮ У 34-ТУ РІЧНИЦЮ АРХІЄРЕЙСЬКОЇ ХІРОТОНІЇ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ
9 грудня 2024 року, у 34-ту річницю архієрейської хіротонії Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор співслужив за святковою Божественною літургією Предстоятелю Української Православної Церкви.
Богослужіння, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, відбулося у соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря м. Києва.
Його Блаженству співслужили архієреї УПЦ, братія Києво-Печерської лаври, столичне духовенство та гості у священному сані з різних єпархій Української Православної Церкви.
За богослужінням були піднесені особливі молитви про переможний мир на нашій землі та Божу милість до воїнів-захисників України й усіх знедолених.
Наприкінці богослужіння Постійний член Священного Синоду митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій привітав Предстоятеля від імені Священного Синоду, духовенства та вірян Української Православної Церкви з річницею архієрейської хіротонії.
У відповідь Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував архієреям, духовенству та вірянам за спільну молитву та привітання.












Як ми повідомляли, митрополит Віктор співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за Божественною літургією перед початком нового навчального року.




