КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НАВЕЧІРʼЯ БОГОЯВЛЕННЯ ТА ЧИН ВЕЛИКОГО ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ
18 січня 2024 року, в день Навечірʼя Хрещення Господнього та Богоявлення, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив читання Царських часів, вечірню з Божественною літургією та чин Великого освячення води у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний у справах монастирів ієромонах Феодосій (Слободянюк) та клірики собору.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.
Після Божественної літургії архієпископ Віктор звершив чин Великого освячення води, окропив вірян святою водою та привітав усіх із прийдешнім святом Хрещення Господнього.




















Як ми писали, у Спасо-Преображенському жіночому монастирі с. Головчинці готуються до Великого освячення вод.




