КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
14 січня 2026 року, в день свята Обрізання Господнього та день памʼяті святителя Василія Великого, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, голова служби протоколу Хмельницької єпархії архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про переможний мир на нашій землі, воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.
Насамкінець був відслужений молебень на новий рік.
Після відпусту архієрей привітав вірян зі святом Обрізання Господнього та днем памʼяті святителя Василія Великого.

















Як ми повідомляли, напередодні свята Обрізання Господнього та дня памʼяті Святителя Василія Великого митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




