КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

22 червня 2023 року, напередодні дня Святої Трійці, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Після читання Євангелія архієрей прочитав молитву та окропив святою водою зілля.

Як ми писали, у Троїцьку поминальну суботу архієпископ Віктор звершив Божественну літургію та панахиду.