МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ У КРЕМЕНЕЦЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ
6 листопада 2024 року, на запрошення митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії у Свято-Богоявленському Кременецькому жіночому монастирі з нагоди вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість».
Божественну літургію в соборному храмі обителі очолив постійний член Священного Синоду митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій у співслужінні: митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента, митрополита Почаївського Володимира, митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, архієпископа Шумського Іова, архієпископа Золотоніського Іоанна та єпископа Камінь-Каширського Афанасія, а також намісників монастирів, духовенства обителі та гостей у священному сані з навколишніх єпархій Української Православної Церкви.
Особливі молитви були піднесені за воїнів-захисників України, за якнайшвидше настання переможного миру на нашій українській землі.
За богослужінням також молились: настоятелька Свято-Богоявленського Кременецького жіночого монастиря ігуменя Димитрія (Голюк) та настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко).
Наприкінці богослужіння було звершено хресний хід навколо обителі, після чого митрополит Сергій звернувся до присутніх зі словом проповіді, подякував архієреям, духовенству, ігуменям і вірянам за спільну молитву та привітав усіх зі святом на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість».
















Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у святковому богослужінні у Браїлівському жіночому монастирі.




