У ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ
22 листопада 2025 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив заупокійну літію за жертвами Голодомору у Свято-Покровському храмі села Ключівка Красилівського благочиння.
Архієрей разом із духовенством та вірянами підніс молитовні прохання за упокій усіх безвинно померлих під час Голодомору 1932–1933 років, закликаючи берегти історичну пам’ять і молитовно підтримувати один одного в цей день загальнонаціональної скорботи.




Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив заупокійну літію за загиблими захисниками України.




