У ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ ТА ВЕЧІРНЮ

23 червня 2024 року, у день Святої Трійці, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив святкову Божественну літургію та вечірню у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Після читання Євангелія архієпископ Віктор виголосив проповідь.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі, воїнів-захисників України та всіх знедолених.

Насамкінець архієпископ Віктор привітав вірян зі святом Святої Трійці та окропив їх святою водою.

Як ми повідомляли, у Троїцьку батьківську суботу архієпископ Віктор звершив Божественну літургію і панахиду у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.