У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ ПРИ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВІДБУЛОСЯ ПІДСУМКОВЕ ЗАНЯТТЯ
24 травня 2026 року в середній групі недільної школи відбулося тепле та радісне підсумкове заняття.
Діти не лише перевірили свої знання у форматі брейн-рингу, а й ще раз переконалися, що навчання може бути цікавим, дружнім і натхненним.
Цей рік подарував багато нових знань, щирих дитячих емоцій, паломництв, спільної молитви та важливих духовних уроків.
Дякуємо всім дітям, батькам і викладачам за любов, старання та єдність.
Попереду — православний дитячий табір, нові знайомства, відпочинок і ще більше миттєвостей, які залишаться у серці.
Як ми повідомляли, відбулася паломницька поїздка вихованці недільних шкіл до святинь Вінницької єпархії.




