ВІДБУЛАСЯ ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА ВИХОВАНЦІВ НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ ДО СВЯТИНЬ ПОДІЛЛЯ

16 травня 2026 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, вихованці недільних шкіл Свято-Миколаївського собору м. Хмельницького та Свято-Успенського храму селища Летичів здійснили цікаву та пізнавальну паломницьку поїздку до святинь Вінницької єпархії.

Під час подорожі діти відвідали Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир, де помолилися, побували на території обителі та більше дізналися про духовне життя монастиря.

Також юні віряни побували в жіночому монастирі на честь Барської ікони Божої Матері м. Бар, де змогли вклонитися святиням і провести час у спокійній та теплій атмосфері.

Насамкінець на дітей чекав приємний відпочинок — візит до McDonald’s, де всі гарно провели час і смачно поїли.

Сповнені гарних вражень, радості та нових емоцій, маленькі паломники щасливо повернулися додому.

Висловлюємо щиру вдячність за виявлену гостинність та благословіння на відвідування обителей Вінницької єпархії митрополиту Вінницькому і Барському Варсонофію, а також настоятелькам монастирів – ігумені Антонії (Стеценко) та ігумені Димитрії (Філіковій).

Як ми повідомляли, священники-волонтери та вихованці недільної школи імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) відвідали притулок для тварин «Покинутий ангел».