ВІДБУЛОСЯ СОБОРНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В С. ОСЛАМІВ

19 вересня 2024 року, з благословіння митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, у с. Осламів з нагоди храмового свята відбулося соборне богослужіння. Його очолив благочинний Віньковецького округу митрофорний протоієрей Віталій Гермак у співслужінні настоятеля Свято-Чудо-Михайлівського храму митрофорного протоієрея Віктора Квасньовського, духовенства благочиння та гостей у священному сані.

Перед початком святкової літургії водосвятний молебень звершив настоятель храму протоієрей Віктор Квасньовський.

Усі присутні молилися за переможний мир та воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних, безвісті зниклих та всіх постраждалих від війни, мирних жителів та дітей.

Після Божественної літургії проповідь виголосив настоятель Свято-Володимирівського храму с. Охрімівці протоієрей Іван Лошній.

Насамкінець отець благочинний передав благословіння та вітання від правлячого архієрея, подякував настоятелю та вірянам за стійкість у вірі та активну допомогу ЗСУ.

Господи, благослови нашу Україну миром!

Як ми повідомляли, відбулося соборне богослужіння духовенства Віньковецького благочиння