ВИХОВАНЦІ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ПРИ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ ПРОВЕЛИ «ПІЖАМНІ ПОСИДЕНЬКИ»

18 грудня, напередодні дня пам‘яті святителя Миколая, у вихованців недільної школи при Свято-Миколаївському соборі відбулися «Піжамні посиденьки».

Цієї ночі всі дітлахи чекатимуть на подарунки від святого Миколая. А от вихованці недільної школи звечора зібрались у класній кімнаті в піжамах, з подушками та улюбленими іграшками, щоб грати у веселі рухливі ігри, співати пісні про святого, відгадувати загадки та брати участь у вікторинах.

Після розваг кожен учасник ліг на свою подушку, заплющив очі й слухав історію про життя та чудеса святителя Миколая. Наприкінці вечірки усі малюки знайшли у своїх черевичках солодкі подарунки.

Також на дитяче свято завітав митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор.

Як ми повідомляли, Блаженніший Митрополит Онуфрій передав своє Первосвятительське благословіння вихованцям Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.